Álláshirdetés pénzügyi munkatárs pozícióra!

19/06/24 hétfő
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres tehetséggondozást támogató projektek

pénzügyi munkatárs

pozíciójára.

Főbb feladatok:

  • közreműködés a projekt megvalósításához kapcsolódó pénzügyi  adminisztrációs tevékenységek elvégzésében;
  • részvétel pénzügyi jelentések készítésében;
  • közreműködés pénzügyi nyilvántartások vezetésében, pénzügyi elszámolások dokumentálásában;
  • közreműködés a szerződésekhez kapcsolódó számviteli bizonylatok befogadásában, ellenőrzésében, utalványozásában, a szerződések pénzügyi teljesítésének ellenőrzésében;
  • közreműködés támogatási szerződés költségvetésének költséghelyek szerinti nyomon követésében;
  • közreműködés az adatszolgáltatási feladatrendszernek megfelelő pénzügyi kimutatások elkészítésében, a kapcsolódó monitoring tevékenységben.

A pénzügyi munkatárs a feladatait a projekt pénzügyi vezető iránymutatásai alapján végzi.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • precíz, gyors munkavégzés, határidők betartása, megoldásorientáltság
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint stb.)

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • EU-s és hazai humán fejlesztési projektek megvalósítása területén szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • modern, színvonalas munkakörnyezet
  • uniós projektben szerezhető munkatapasztalat.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony.

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében.

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: 2019.07.12.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot várunk a hr@unp.hu e-mail címre „pénzügyi munkatárs” megjelöléssel.