Álláshirdetés ifjúságszakmai koordinátor pozícióra (Nyíregyháza)!

19/07/10 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres a „KOMPLEX IFJÚSÁGI FEJLESZTÉSEK – ÚJ NEMZEDÉK ÚJRATÖLTVE” EFOP-1.2.3-VEKOP-15-2015-00001 projekt

ifjúságszakmai koordinátor

pozíciójára.

Főbb feladatok:

A megyei ifjúságszakmai koordinátor alapvető feladata az ifjúsági területen és az ifjúsági területtel kapcsolatban működő szereplők (magánszemélyek, szakemberek, intézmények, hivatalok, szervezetek, stb.) munkájának feltérképezése, megismerése, támogatása, megismertetése és közvetítés az ifjúsági, valamint társterületek képviselői között. Kiemelt feladata továbbá az ifjúsági területet érintő kezdeményezések, programok rendszerezése és széles körű elérhetővé tétele.

Így különösen:

  • Megyei ifjúságszakmai és önkéntesség területén fellelhető együttműködések felkutatása, megosztása.
  • Ifjúsági-, ifjúságszakmai szervezetek támogatása (információszolgáltatás, tanácsadás, szervezetfejlesztési támogatás)
  • Kisközösségek és ifjúsági programok támogatása EFOP konstrukciók projektmegvalósítóival való szakmai együttműködés keretében, és kapcsolattartás azokkal a projektmegvalósítókkal, akik a megvalósuló ifjúsági és önkéntes programokban részt vesznek.
  • Részvétel az országos ifjúsági és önkéntes programok tervezési folyamatainak segítésében, formális és informális közösségek igényeinek összegyűjtésében.
  • A települési szintű ifjúságszakmai munka módszertani támogatása, amelynek keretében együttműködik a települési ifjúsági referensekkel és más ifjúsági szakemberekkel.
  • Ágazati és ágazatközi együttműködések ösztönzése, kialakítása, valamint a kormányzati, egyházi, nonprofit és gazdasági szektor kooperációjának elősegítése (pl. önkéntes programjaik összehangolása révén).

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns ifjúsági területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel, outlook)
  • Elkötelezettség, szintetizáló készség, együttműködési készség, problémamegoldó képesség, kezdeményező készség, empátia, szereptudatosság, hatékony kommunikációs képesség, precizitás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (szociálpedagógia, szociális munka, művelődésszervező, andragógia, ifjúságsegítő)
  • Több, mint 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • EU-s és hazai humán fejlesztési projektek megvalósítása területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • uniós projektben szerezhető munkatapasztalat.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Keskeny utca 16.

Munkába állás kezdete: 2019.08.01.

Jelentkezési határidő: 2019.07.25.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot várunk a hr@unp.hu e-mail címre „ifjúságszakmai koordinátor Nyíregyháza” megjelöléssel.